Редакційний штат

Головний редактор

Тетяна Новальська, доктор історичних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: novalska@meta.ua

Заступник головного редактора

Надія Бачинська, кандидат педагогічних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: n.bachynska17@gmail.com

Відповідальний секретар

Галина Салата, доктор історичних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: salaty@bigmir.net

Редакційна колегія

Валентина Бездрабко, доктор історичних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: valentbez@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Google Scholar

Андрій Білощицький, доктор технічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна)
e-mail: bao1978@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Майя Войцеховська, доктор наук в галузі бібліології та інформології, професор, Університет Гданська (Польща)
e-mail: maja.wojciechowska@ug.edu.pl
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Генрік Голлендер, доктор гуманітарних наук, Асоціація EBIB (Польща)
e-mail: h.hollender@lazarski.edu.pl
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID

Юрій Горбань, кандидат культурології, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: y.i.gorban@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID: AAK-4798-2021 | Scopus Author ID: 57221415306 | Google Scholar

Ірина Давидова, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, Харківська державна академія культури (Україна)
e-mail: davydova1@ukr.net
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Оксана Збанацька, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, Київський університет культури (Україна)
e-mail: ZbanatskaO@i.ua
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Олена Каракоз, кандидат історичних наук, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: karakoc@ukr.net
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Іренe Лопатовська, доктор філософії в галузі інформаційних наук, доцент, Інститут Пратта (США)
e-mail: ilopatov@pratt.edu
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Оксана Матвієнко, доктор педагогічних наук, професор, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: oxmix2017@gmail.com
ORCID ID | Scopus Author ID | Google Scholar

Людмила Прокопенко, кандидат культурології, доцент, Київський національний університет культури і мистецтв (Україна)
e-mail: lyudmila976@ukr.net
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Олег Сербін, доктор наук із соціальних комунікацій, старший науковий співробітник, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого (Україна)
e-mail: serbinolego@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Алла Соляник, доктор педагогічних наук, професор, Харківська державна академія культури (Україна)
e-mail: allasolyanik164@gmail.com
ORCID ID | Web of Science ResearcherID | Scopus Author ID | Google Scholar

Марія Хейг, доктор філософії в галузі інформаційної науки і технології, доцент, Університет Вісконсін-Мілуокі (США)
e-mail: mhaigh@uwm.edu
Scopus Author ID

Лео Ма, директор бібліотеки, New Asia College & United College Library (Бібліотека Китайського університету Гонконгу) (Гонконг)
e-mail: leo-ma@cuhk.edu.hk
ORCID ID | Scopus Author ID